KONST / Litografier / Grafiskt blad 13693673

nr 1369 3673

Grafiskt blad

Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Comic girl". Signerad, numrerad 16/50. Motivet: 37,5x28 cm, oramat löst blad

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 december 2020
kl 19:52:59

21/12 18:30:39 1      Vinnande bud